یو پی اس hyundai

یو پی اس hyundai

شرکت Hyundai یک رهبر جهانی در تجارت و خدمات بین المللی برای محصولات اعم از خودرو ، محصولات الکتریکی و الکترونیکی ، ماشین آلات ، فولاد ، کشتی ها ، گیاهان ، مواد شیمیایی ، تا طیف گسترده ای از کالاهای عمومی است. هیوندای یک شبکه فروش دارد که در 193 کشور گسترش یافته است. برای بازار ایران ، هیوندای اکنون محصولات قدرت بالا را معرفی کرده است که شامل اینورترها ، سیستم های UPS ، باتری های Deep Cycle و VRLA می باشد.

یوپی‌اس یا منبع تغذیه ی بدون وقفه به انگلیسی Uninterruptible power supply (UPS) وسیله‌ای است که در کنار وسیله برقی یا درون جعبه رایانه نصب می‌شود که دارای باتری ups میباشند جهت نگهداری برق در الکترولیت ها و هنگام قطع یا تغییرات شدید ولتاژ ورودی، امکان ادامه کار در حالت عادی را برای مصرف‌کننده فراهم می‌کند. وظایف اصلی یو پی اس:

تامین توان الکتریکی بدون وقفه
جلوگیری از اختلالات و نوسان برق
ثابت نگه داشتن سطح ولتاژ و فرکانس
در زمانی که برق دچار نوسانات ناگهانی می شود، سیستم UPS باعث جلوگیری از آسیب رسیدن به سیستم‌های الکترونیکی می‌شود و در برابر تغییر ولتاژ و قطعی برق از آن ها محافظت می‌کند. هدف اصلی یک دستگاه یو پی اس تهیه یک منبع بدون وقفه انرژی برای تجهیزاتی است که از آن محافظت می‌کند.

اجزای UPS
یو پی اس در انواع برندها روانه بازار می شود. از جمله برندهای این دستگاه می توان به DELTA ، HYUNDAI ، NECRON و ….. اشاره کرد.

نمونه کارهای یو پی اس هیوندای شامل یک و سه فاز و همچنین سیستم های تعاملی خطی و آنلاین است. دامنه کامل محصول در چهار مدل بر اساس نوع بار ارائه می شود:

یو پی اس Class A
یو پی اس Class B
یو پی اس Class C-Small Size
یو پی اس Class C-Medium Size
یو پی اس Class D
یو پی اس Class E
یو پی اس هیوندای مدل Class A
یک UPS پایه به منظور محافظت از کامپیوتر و لوازم جانبی در برابر اختلالات ، با یک تثبیت کننده همراه است. این یو پی اس نمی تواند از انرژی لازم برای بسیاری از انواع تجهیزات پشتیبانی کند. با این وجود زمان تهیه نسخه پشتیبان حداکثر 60 دقیقه ای ، برای رایانه شخصی یا یک تلویزیون LCD و سینمای خانگی ، اکثر الزامات را پوشش می دهد.

طبیعتاً زمان تهیه نسخه پشتیبان به حالت مصرف بستگی دارد. به عنوان مثال یو پی اس SA2-1200 می تواند حداقل 2 ساعت از یک نمابر یا تلفن مرکزی کوچک پشتیبانی کند. یک بوق وضعیت باتری و زمان باقی مانده پشتیبان را اعلام می کند.

یو پی اس هیوندای مدل Class A
مشخصات فنی یو پی اس هیوندای مدل Class A

راندمان بالا
فیلتر RFI / EMI
عملکرد شروع سرد
سازگار با IEC 62040-3
دامنه ولتاژ ورودی گسترده
محافظت در برابر صاعقه
باتری داخلی
قابلیت مدیریت SNMP برای مدلهای SA3 (اختیاری)
اضافه بار / اتصال کوتاه خروجی / باتری تحت محافظت در برابر ولتاژ
کاربرد یو پی اس هیوندای مدل Class A در صنعت

ایستگاه های کاری، رایانه های شخصی مستقل، سیستم های امنیتی کوچک، سیستم های تلفنی مرکزی، تلویزیونهای LCD / LED و سینمای خانگی