محل مناسب برای UPS و باتری باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

 ویژگی محل مناسب برای یو پی اس و باتری 

  1. فضای موجود کافی باشد .
  2. سطح زمین توان تحمل وزن دستگاه را دارا باشد.
  3. نصب دستگاه باعث ایجاد مزاحمت برای کارکنان یا اختلال در کارها نشود.
  4. شرایط محیطی مکان انتخابی مناسب باشد (حرارت ایده آل برای باتری 20◦C تا 25◦C و حرارت کارکرد UPS 0 – 40 ◦C می باشد و رطوبت بین 90% – 20% باشد نویز محیط زیاد نباشد که روی کارکرد UPS تاثیر بگذارد
  5. تجهیزات ایمنی جهت دسترسی آسان به یو پی اس فراهم باشد.
  6. نصب یو پی اس نباید برجریان هوا و شرایط محیطی تجهیزات تاثیری بگذارد .
  7. سعی شود کلیدها و ابزار سوئیچ و کنترل یو پی اس در یک مکان باشد .
  8. در محل انتخاب شده برای نصب یو پی اس؛جای امنی برای تعبیه باتری وجود داشته باشد .

یو پی اس ها دستگاههای الکترونیکی که دارای بردهای الکترونیکی و باتری یو پی اس می باشند که ضرورتا در محیط مناسبی راه اندازی می شوند توصیه ای که برای استفاده کنندگان از دستگاه یو پی اس می شود این است که قبل از خرید یو پی اس شرایط آب و هوایی مناسب برای یو پی اس و محل مناسب برای کارکرد یو پی اس را مهیا نمایند.

دمای مناسب برای یوپی اس و باتری

در بحث نگهداری باتری یو پی اس گفتیم که قبلا توضیح دادیم دمای مناسب و عاری از رطوبت ضروری می باشد که دمای محیط و رطوبت محیط باید برای دستگاه یو پی اس نیز رعایت شود.

اصول شرایط نگهداری یو پی اس در آب و هوای مختلف

در بسیاری از موارد به عینه مشاهده شده در شهر های شمالی کشور از شرکت در خواست یو پی اس نموده و بعد از نصب و راه اندازی یو پی اس بعد از مدت کوتاهی به علت رطوبت هوا در شهرهای شمالی کشور مثلا مشهد، رشت یو پی اس دچار مشکل شده است.
شرکت تکاانرژی نیز برای یو پی اس در شمال یا همان یو پی اس در رشت یا یو پی اس در گرگان یا یو پی اس در ساری پیشنهاداتی را ارائه می نماید شامل و شهرهای دارای رطوبت بالا نیز می شود.

شرایط آب و هوایی مناسب برای یو پی اس

این راهکار به این ترتیب می باشد مثلا یو پی اس در رشت نصب می شود قبل از نصب یو پی اس در رشت کارشناسان گروه کیان صنعت با هماهنگی مشتری ضرورتا از محل نصب یو پی اس بازدید می کنند و اگر محیط نصب یو پی اس مناسب نباشد راهکار را برای مشتری ارائه می نمایند که در آینده تداخلی در کارکرد یو پی اس پیش نیاید
کشور ما دارای آب و هوای متفاوت می باشد و شرایط در اکثر شهرها متفاوت می باشد مثلا در شهرهایی مثل بندر عباس و بوشهر هم رطوبت و هم دمای بیش از اندازه وجود دارد کارکرد یو پی اس در بندرعباس و یو پی اس در بوشهر بسیار متفاوت می باشد و استاندارد های و محیط کاری یو پی اس در این شهرها باید بیشتر رعایت شود.

شرایط آب و هوایی مناسب برای یوپی اس

شما می توانید انواع یو پی اس (یو پی اس صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداری)، استابلایزر و انواع باتری یو پی اس  را با نازل ترین قیمت  از شرکت بهین یو پی اس ماهور خریداری نمایید.

برای خرید یا مشاوره ی رایگان با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *