یو پی اس های صنعتی و یو پی اس معمولی

مقایسه یو پی اس های صنعتی و یو پی اس معمولی

یو پی اس های صنعتی با توجه به نامشان در صنعت و کارخانه های بزرگ و همچنین برای دستگاه های حساس مورد استفاده قرار می گیرند.

یو پی اس صنعتی دارای تفاوت هایی در مقایسه با یو پی اس های معمولی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم.

سیستم های یو پی اس های استاندارد به طور معمول در ساختمان های اداری مورد استفاده قرار می گیرند این در حالی است که کاربرد یو پی اس صنعتی در محیط های صنعتی سخت می باشد.

مقایسه یو پی اس های صنعتی و یو پی اس معمولی

تفاوت یو پی اس صنعتی و یو پی اس معمولی

ظاهر و کارایی یو پی اس

یکی از اساسی ترین تفاوت ها مربوط به ظاهر فیزیکی این سیستم ها می باشد. یو پی اس ها اغلب با دستگاه های آنالوگ تجهیز شده اند بنابراین از نظر ابزار دقیق متفاوت هستند. یو پی اس های صنعتی با توجه به کاربرد در محوطه های صنعتی ابعاد بزرگ تر و قدرت بیشتری دارا می باشند. یو پی اس های استاندارد با توجه به شرایط محیط مورد استفاده طراحی گردیده و پاسخگوی نیازهای کاربردی در محیط هایی مانند مراکز داده و یا در اتاق سرور در یک ساختمان هستند. این یو پی اس ها می توانند به صورت سفارشی، مهندسی یا بنا بر درخواست کاربر طراحی شوند و در بیشتر مواقع همراه با مجموعه کامل از مستندات طراحی دقیق بر اساس نیازهای مشتری ساخته شده اند.

محدوده دمایی یو پی اس

یو پی اس های استاندارد در شرایط سخت نباید در دمای بیش از 40 درجه سلسیوس قرار گیرند اما محدوده مقاومت دمایی یو پی اس های صنعتی از دمای 10 تا 55 درجه سانتی گراد می باشد. یو پی اس های صنعتی باید به گونه ای طراحی گردند که بتوانند در شرایط سخت که ممکن است گرم یا مرطوب باشد نیز مقاومت کنند.

طول عمر یو پی اس

طول عمر یو پی اس های صنعتی به بیش از 20 تا 30 سال می رسد. در واقع اجزای الکترونیکی این یو پی اس ها به طور اختصاصی برای طول عمرهای زیاد طراحی گردیده اند.

ایزولاسیون در یو پی اس

به دلیل حساسیت های زیادی که در پروژه های صنعتی وجود دارد و به دلیل نیاز به جلوگیری از انتقال نوسانات شدید به خروجی و به دلیل وجود بارهای حساس از ترانسفورمر ایزوله در خروجی یو پی اس های صنعتی استفاده می گردد.

قابلیت تعویض باطری یو پی اس

با توجه به حساسیت های موجود در پروژه های صنعتی نباید در زمان تعمیرات و یا تعویض باطری ها بار بی برق شود. بنابراین در یو پی اس های صنعتی قابلیت تعویض باطری در زمان روشن بودن دستگاه امکان پذیر می باشد.

شما می توانید انواع یو پی اس (یو پی اس صنعتی ، یوپی اس خانگی ، یو پی اس اداری)، استابلایزر و انواع باتری یو پی اس  را با نازل ترین قیمت  از شرکت بهین تجهیز ماهور خریداری نمایید.

برای خرید یا مشاوره ی رایگان با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *